Ostatnie referencje
Klienci cenią nasze szkolenia za profesjonalizm, innowacyjne podejście i zarażenie niesamowitą energią. Wszystkie pozytywne opinie napędzają nas do działania i motywują do nieustannego rozwoju.
Po raz pierwszy byłam uczestniczką szkolenia organizowanego przez SMART Consulting, ale na pewno nie ostatni. Po dwóch bardzo intensywnych dniach przepełnionych ćwiczeniami praktycznymi wracam z głową pełną pomysłów, ale także praktycznymi wskazówkami dotyczącymi ich skutecznego wdrożenia w mojej firmie. Brawo WY! Mam nadzieję - do zobaczenia wkrótce.
Agnieszka Makowska, uczestniczka szkolenia "MARKETINGOWE REWOLUCJE" 
Wraz z kolegami z firmy uczestniczyłem w szkoleniu TECHNIKI WYWIERANIA WPŁYWU W NEGOCJACJACH. Trener w ciągu 2 dni przekazał nam sporą dawkę praktycznej wiedzy i był dla nas inspiracją do dalszych działań po szkoleniu. Dodatkowym atutem był miło spędzony czas po zajęciach :)
Sylwester Sadkowski 
Uczestniczyłem w kilku szkoleniach jakościowych. Konkretna wiedza, bez zbędnych wypełniaczy czasu. Ćwiczenia na własnych formularzach - wracam do firmy i wcielam w życie.
Piotr R 
Firma godna polecenia
Robert 
Szkolenia organizowane firmę SMART CONSULTING nawet w czasie przerw są świetnie zaplanowane. Organizatorka zadbała o wszystko - podstawa to szkoleniowiec, ale nie zabrakło też dobrej atmosfery i pysznej kawy:) Gorąco polecam
Magdalena Cichecka