O naszej firmie
Jesteśmy firmą szkoleniową, która świadczy usługi szkoleń, warsztatów dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych z wielu sektorów, oraz administracji publicznej.
Obszerna i ciekawa tematyka szkoleń, która potrafi zaspokoić potrzeby uczestników niezależnie od działu, komórki organizacyjnej i zajmowanego stanowiska to nasz atut.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i ciągłe dążenie do własnego rozwoju pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Realizujemy szkolenia zarówno w formie otwartej – nastawionej na wymianę doświadczeń, jak i zamkniętej – dedykowane konkretnemu zespołowi pracowników.
Niezależnie od tematu i formy szkolenia pracujemy wg zasad
01
Trenerzy
Nasi trenerzy to przede wszystkim osoby z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. Posiadają oni także jeszcze jeden atut – wg nas nadrzędny. Swoją wiedzę i doświadczenie potrafią w sposób ciekawy i inspirujący przekazać Wam – uczestnikom naszych szkoleń.
02
Forma szkoleń
Niezależnie od tematu dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia były prowadzone w sposób maksymalnie angażujący uczestników. Nie ma u nas miejsca i czasu na długie, nużące wykłady.
03
Organizacja
Wszystko dopięte na ostatni guzik! Tylko pod takim warunkiem przekraczamy próg sali szkoleniowej i rozpoczynamy pracę. Organizacja sal, cateringu, ewentualnych imprez towarzyszących, przygotowanie materiałów i pomocy dydaktycznych. Wasza praca to zlecenie nam usługi i precyzyjne określenie potrzeb. Wszystkim zajmiemy się kompleksowo.
04
Budżet
Nie zawsze dobre szkolenie musi być drogie! Staramy się dostosować naszą ofertę do budżetu Klienta. Niezależnie od lokalizacji możemy zorganizować szkolenie zarówno w eleganckim hotelu z wystawnym cateringiem, jak i w mniejszej, kameralnej sali szkoleniowej. Ta sama zasada dotyczy integracji poszkoleniowej. Do każdego budżetu jesteśmy w stanie zaoferować Wam ciekawą formę organizacji szkolenia.
Zapraszamy do współpracy